Translate

Translate
Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Specialfastigheter

Göran Tengblad
Göran Tengblad

Chef specialfastigheter

031-720 84 34 goran.tengblad@molndalsbostader.se
Göran Johansson
Göran Johansson

Förvaltare specialfastigheter

031-720 84 67 goran.johansson@molndalsbostader.se
Ann Kinnerfors
Ann Kinnerfors

Uthyrare

031-720 84 33 ann.kinnerfors@molndalsbostader.se

Telefontid 9.30-12.00

Marianne Broberg-Emanuelsson
Marianne Broberg-Emanuelsson

Kontorsvärdinna/kundmottagning

031-720 84 00 marianne.broberg@molndalsbostader.se
Jannica Ottosson
Jannica Ottosson

Trygghetsvärd

073-910 84 88 jannica.ottosson@molndalsbostader.se
Hans Mirmark
Hans Mirmark

Fastighetsarbetare

hans.mirmark@molndalsbostader.se

Lackarebäckshemmet

Henrik Svensson
Henrik Svensson

Fastighetsarbetare

henrik.svensson@molndalsbostader.se

Berzelius, Hålstensgården, Sörgården, Frimärksgatans LSS boende och förskola

Andreas Emanuelsson
Andreas Emanuelsson

Fastighetsarbetare

andreas.emanuelsson@molndalsbostader.se

Trygghetsboende Bifrost, Kronogårdsgatan

Patrik Wall
Patrik Wall

Fastighetsarbetare

patrik.wall@molndalsbostader.se

Berzelius, Hålstensgården, Sörgården, Frimärksgatans LSS boende och förskola

Benny Lindqvist
Benny Lindqvist

Fastighetsarbetare

benny.lindqvist@molndalsbostader.se

Brogården, Annebergsvägens och Flyttfågelvägens LSS boende

Staffan Grek
Staffan Grek

Fastighetsarbetare

staffan.grek@molndalsbostader.se

Fässbergshemmet

Tommy Pook
Tommy Pook

Fastighetsarbetare

tommy.pook@molndalsbostader.se

Småfolkets-, Eklanda Torgs- och Eklandagårds förskola, Eklanda Lund

Kent Andersen
Kent Andersen

Fastighetsarbetare

kent.andersen@molndalsbostader.se

Brattåsgården, Brännåsvägen, Forsåkersgården