Translate

Translate
Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation

Fastighetsservice

Henrik Freed
Henrik Freed

Chef fastighetsservice

0705-89 00 64 henrik.freed@molndalsbostader.se
Mikael Carlén
Mikael Carlén

Arbetsledare fastighetsskötsel

0739-10 84 26 mikael.carlén@molndalsbostader.se
Emelie Rosenblom
Emelie Rosenblom

Koordinator och felanmälan

emelie.rosenblom@molndalsbostader.se
Charlotta Mossberg
Charlotta Mossberg

Felanmälan

charlotta.mossberg@molndalsbostader.se
 Christer Karlsson
Christer Karlsson

Servicetekniker

christer.karlsson@molndalsbostader.se
Christer Öjersson
Christer Öjersson

Servicetekniker

christer.ojersson@molndalsbostader.se
Christopher Eriksson
Christopher Eriksson

Servicetekniker

christopher.eriksson@molndalsbostader.se
Claes Alenfors
Claes Alenfors

Servicetekniker

claes.alenfors@molndalsbostader.se
David Forslund
David Forslund

Servicetekniker

david.forslund@molndalsbostader.se
Jan Herre
Jan Herre

Servicetekniker

jan.herre@molndalsbostader.se
Kjell Svensson
Kjell Svensson

Servicetekniker

kjell.svensson@molndalsbostader.se
Sauli Sihvonen
Sauli Sihvonen

Servicetekniker

sauli.sihvonen@molndalsbostader.se
Stefan Petterson
Stefan Petterson

Servicetekniker

stefan.pettersson@molndalsbostader.se
Viktor Mouravidze
Viktor Mouravidze

Servicetekniker

viktor.mouravidze@molndalsbostader.se
Karin Jansson
Karin Jansson

Fastighetsarbetare

karin.jansson@molndalsbostader.se

Växthusgatan, Vänortsgatan, Hagåkersgatan, Tolsegårdsgatan

Tomas Carlsson
Tomas Carlsson

Fastighetsarbetare

tomas.carlsson@molndalsbostader.se

Pomonagatan, Piltegatan, Torallagatan

Eddy Örneholt
Eddy Örneholt

Fastighetsarbetare

eddy.orneholt@molndalsbostader.se

Eklanda Hage, Eklanda Skog, Eklanda Höjd, Eklanda Gård

Micael Johansson
Micael Johansson

Fastighetsarbetare

micael.johansson@molndalsbostader.se

Eklanda Hage, Eklanda Skog, Eklanda Höjd, Eklanda Gård

Pernilla de Grade
Pernilla de Grade

Fastighetsarbetare

pernilla.de-grade@molndalsbostader.se

Bergmansgatan

Rasmus Hansson
Rasmus Hansson

Fastighetsarbetare

rasmus.hansson@molndalsbostader.se

Havrekornsgatan, Utsädesgatan, Vetekornsgatan

Michael Wang
Michael Wang

Fastighetsarbetare

michael.wang@molndalsbostader.se

Smörräntegatan, Lekskolegatan

Edvard May
Edvard May

Fastighetsarbetare

edvard.may@molndalsbostader.se

Lerbrännargatan

Mats Karlsson
Mats Karlsson

Fastighetsarbetare

mats.karlsson@molndalsbostader.se

Lerbrännargatan

Torbjörn Hagberg
Torbjörn Hagberg

Fastighetsarbetare

torbjorn.hagberg@molndalsbostader.se

Bergmansgatan, Tempelgatan

Robert Wranggård
Robert Wranggård

Fastighetsarbetare

robert.wranggard@molndalsbostader.se

Havrekornsgatan, Utsädesgatan, Vetekornsgatan

Jörgen Renko
Jörgen Renko

Fastighetsarbetare

jorgen.renko@molndalsbostader.se

Störtfjällsgatan

Rick Ohsol
Rick Ohsol

Fastighetsarbetare

rick.ohsol@molndalsbostader.se

Hedbäcksvägen, Labackavägen, Heljereds Byväg

Arben Salihi
Arben Salihi

Fastighetsarbetare

arben.salihi@molndalsbostader.se

Bergmansgatan, Storgatan

Per Gill
Per Gill

Fastighetsarbetare

per.gill@molndalsbostader.se

Lejonslättsgatan, Brunnsgatan

Jesper Wegge
Jesper Wegge

Fastighetsarbetare

jesper.wegge@molndalsbostader.se

Lejonslättsgatan, Brunnsgatan

Alf Burchard
Alf Burchard

Fastighetsarbetare

alf.burchard@molndalsbostader.se

Glasbergsgatan, Brunnsgatan, Rygatan, Görjelycksgatan, Stensjögatan, Lövgatan, Delblancogatan

Kristoffer Munck af Rosenschöld
Kristoffer Munck af Rosenschöld

Fastighetsarbetare

kristoffer.munck-af-rosenschold@molndalsbostader.se

Åbybergsgatan, Prytzgatan, Baazgatan, Katrinebergsgatan

Thorbjörn Emanuelsson
Thorbjörn Emanuelsson

Fastighetsarbetare

thorbjorn.emanuelsson@molndalsbostader.se

Glasbergsgatan, Brunnsgatan, Rygatan, Görjelycksgatan, Stensjögatan, Lövgatan, Delblancogatan

Clas Lindroth
Clas Lindroth

Fastighetsarbetare

clas.lindroth@molndalsbostader.se

Varmblodsgatan, Kallblodsgatan, Storgatan, Björkåsgatan, Katrinebergsgatan