Translate

Translate
Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Förvaltning

Förvaltning ansvarar övergripande för förvaltningsområdena Västra Mölndal, Östra Mölndal och Centrum samt för Service och felanmälan

Henrik Freed
Henrik Freed

Chef förvaltning

0705-89 00 64 henrik.freed@molndalsbostader.se
Sture Moberg
Sture Moberg

Förvaltare

031-720 84 22 sture.moberg@molndalsbostader.se

Västra Bosgården, Bifrost, Jungfruplatsen och Eklanda

Anna Björkner
Anna Björkner

Förvaltare (vikarie)

031-720 84 26 anna.bjorkner@molndalsbostader.se

Enerbacken, Stensjön, Kvarnbyn och Kållered

Ulf Bergh
Ulf Bergh

Förvaltare

031-720 84 32 ulf.bergh@molndalsbostader.se

Centrala Mölndal och Östra Bosgården

Sarab Daifallah
Sarab Daifallah

Förvaltningsassistent

031-720 84 14 sarab.daifallah@molndalsbostader.se
Simon Holmén
Simon Holmén

Uthyrare (vikarie)

031-720 84 25 simon.holmen@molndalsbostader.se
Helene Wahlqvist Sandell
Helene Wahlqvist Sandell

Boendekonsulent

031-720 84 13 helene.sandell@molndalsbostader.se
Mikael Carlén
Mikael Carlén

Arbetsledare fastighetsarbetare

0739-10 84 26 mikael.carlén@molndalsbostader.se
Bernt Henriksson
Bernt Henriksson

Förvaltare stab

031-720 84 23 bernt.henriksson@molndalsbostader.se